Ota meihin yhteyttä

Autamme mielellämme, jos sinulla on kysyttävää tai haluat ottaa suoraan yhteyttä erityisesti johonkin henkilökuntaamme kuuluvaan. Ole hyvä ja ota yhteyttä johonkin seuraavista, joko sähköpostitse tai puhelimella.

Pääkonttori

Webforum Europe AB
Solna Torg 13
171 45 Solna
Sweden

Puhelin

Switchboard: +46 (0) 8 527 400 70
Sales: +46 (0) 8 527 400 70
Support: +46 (0)8 527 400 80
(9am – 4pm CET+1)

Sähköposti

Yleiset kysymykset: info@webforum.com
Myynti: sales@webforum.com
Tekniset kysymykset/tuki: support@webforum.com
Henkilökunta: fornamn.efternamn@webforum.com

Kansainväliset toimistot

Webforum Finland

Tietäjäntie 2
02150 Espoo
Finland
Telephone: +358 44 980 4992 / myynti@webforum.com

Webforum (UK) Limited

The Exchange, Haslucks Green Road, Solihull, West Midlands
United Kingdom, GB-B90 2EL
Telephone: +44 (0) 7557 784 643 / sales@webforum.com

Webforum Deutschland

Am Hafen 22
38112 Braunschweig
Tyskland
Kontaktpersoner: Thomas Walkemeyer och Jörg Otto
+49 (0) 531 – 9 668 555 / info@webforum.de
Olle-Forsgren

Olle Forsgren
Sales Consultant, Board Room

+46 (0) 70 983 1957
olle.forsgren@webforum.com

Pekka-Kotkajuuri

Pekka Kotkajuuri
Managing Director, Webforum Finland

+358 400 840 189
pekka.kotkajuuri@webforum.com

Colin-Payne

Colin Payne
Managing Director, Webforum UK

+44 (0) 7557 784 643
colin.payne@webforum.com

Pekka-Kotkajuuri

Pekka Kotkajuuri
Managing Director, Webforum Finland

+358 400 840 189
pekka.kotkajuuri@webforum.com

Jenni-4

Jenni Harju
Sales Consultant, Webforum Finland

+358 44 988 1215
jenni.harju@webforum.com

Colin-Payne

Colin Payne
Managing Director, Webforum UK

+44 (0) 7557 784 643
colin.payne@webforum.com